Plakaty reklamowe na zamówienie z własnym nadrukiem

Plakaty reklamowe na zamówienie
Opublikowane przez: Artmusic Komentarze: 0

Pamiętacie jeszcze te stare słupy i witryny znajdujące się na ruchliwych ulicach i na rynkach miast? Non stop były oklejane plakatami w najróżniejszych rozmiarach zapowiadające wydarzenia, które miały odbyć się w niedługim czasie. Później przykrywały je kolejne warstwy kolorowego papieru i tak w kółko. Kiedyś była to najskuteczniejsza forma reklamy i swojej świetności nie straciła po dziś dzień.

Aby produkt dobrze się sprzedał musi mieć ładne opakowanie. To samo tyczy się usług, czy organizowanych wydarzeń. Promowanie oferty swojej firmy za pomocą formy graficznej i wartości merytorycznej. Niestety niektórzy przedsiębiorcy o tym zapominają. Nie pozwól sobie na ten błąd i stwórz plakat z własnym nadrukiem, który pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż. Zainteresujesz nim przyszłych konsumentów bądź uczestników sprawiają, że z chęcią skorzystają z Twoich usług, bądź przyjdą na wydarzenie, które zorganizujesz. Informacja jest w cenie. Wie o tym każdy z nas. Aby ogłoszenie było interesujące powinno zawierać wszelkie wiadomości na temat danego wydarzenia, takie jak:

  • miejsce przybycia
  • godzina rozpoczęcia
  • cena biletów
  • data wydarzenia
  • lista sponsorów i patronów – jeśli tacy istnieją
  • informacje o tym czego uczestnicy mogą spodziewać się podczas wydarzenia

Wszystkie te informacje powinny zostać okraszone solidnie wykonaną grafiką.

Art Music zajmuje się nie tylko produkcją opakowań na płyty, ale również projektowaniem gadżetów reklamowych. Właśnie dlatego w swojej ofercie posiadamy jedną z flagowych form wsparcia marketingu firmy, jaką jest plakat na zamówienie z własnym nadrukiem. W druk plakatów reklamowych tak jak i w każdą inną usługę dostępną w firmie Art-Music wkładamy całe serce. Dzięki temu produkty wychodzące od nas promują najwyższą jakość. Nadrukowany jednostronnie plakat w dużym formacie ma nie tylko charakter informacyjno-graficzny, lecz także reklamowy. Najczęściej promują one:

  • wydarzenia muzyczne
  • wydarzenia teatralne
  • wydarzenia filmowe
  • wydarzenia sportowe

Tworząc własny plakat na ścianę musisz pamiętać o tym, aby był czytelny. Natomiast jeśli chodzi, o te, które mają znaleźć się w miejscach publicznych to muszą być one przejrzyste, ponieważ inaczej mogą wprowadzić czytelnika w błąd.

Plakaty reklamowe jako najstarszy sposób przekazywania informacje za pomocą tekstu i grafiki wciąż cieszy się ogromną popularnością. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprosić uczestników na event firmowy, czy spektakl w teatrze wybierz plakat na zamówienie, a my zrealizujemy go dla Ciebie z dbałością o każdy szczegół.

Dlaczego powinienem wybrać druk plakatów reklamowych?

Jednym z atutów przemawiającym za wyborem plakatu reklamowego jest jego cena. Tanim kosztem można stworzyć coś naprawdę ciekawego. Oprócz słupów reklamowych i witryn wspomnianych na samym początku można je spotkać także na tablicach ogłoszeń, a nawet na przystankach. Pomyślcie, dlaczego agencje reklamowe i organizatorzy wydarzeń przez cały czas inwestują środki w kampanie reklamowe nastawione na druk plakatów? Robią to, ponieważ jest to tania i skuteczna forma promująca zarówno firmę, jak i wydarzenie.

Plakat jest jednak czymś więcej. To forma wyrazu artystycznego, dzięki której możesz wyrazić siebie. Jeśli chcesz ozdobić swój pokój i sprawić, że stanie się wyjątkowy zadbaj o nieszablonowe dodatki dekoracyjne. Jednym z nich może być własny plakat na ścianę. Jeśli chodzi o jego wygląd jedyne co może Cię ograniczać to wyobraźnia. Ekspresja , zróżnicowanie kolorów, a także kontrowersyjna forma i treść może wnieść bezprecedensowy charakter i niezwykłość do Twoich wnętrz.

Zamów plakaty reklamowe w Art-Music

W Art-Music zamówienie plakatów to bułka z masłem. Jako drukarnia cyfrowa zajmująca się nanoszeniem grafiki na nośniki druk plakatu, który nam powierzysz wykonamy wzorowo. Aby ułatwić Ci samodzielne ich zamówienie, stworzyliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę „plakaty”, w której możesz zamówić własny plakat na ścianę. Proponujemy druk plakatów w formatach A4 i A3, jednostronnie lub dwustronnie. Do tego celu używamy papieru powlekanego o gramaturze 130g, 170g 250g, 300g, który prezentuje najwyższą jakość. Dzięki temu plakaty reklamowe przez nas drukowane są trwałe i odporne na blaknięcie. Oczywiście z zależności od zdywersyfikowanych potrzeb klienta, możemy nadrukować grafikę i treść na papierze “do zadań specjalnych”, który jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.